Grupa GOLD

Miło nam poinformować, że już po pierwszym miesiącu działania Klubu Biznesu AP Bałtyk Koszalin (kwiecień 2018 r.) udało się wypracować porozumienie z naszymi Partnerami i możemy ogłosić, iż rozpoczynamy program „Grupa Gold AP Bałtyk Koszalin”.

Dwa razy w roku trenerzy grup młodzik starszy D1, trampkarz młodszy C2, trampkarz starszy C1 wyłaniają wyróżniających się zawodników. Najlepsi zostają przydzieleni do Grupy Gold, która jest objęta dofinansowaniem przez Klub Biznesu AP Bałtyk Koszalin.

Zawodnicy Grupy Gold:

  •  Są zwolnieni ze składki członkowskiej
  •  Korzystają z bezpłatnego wyżywienia w SP 7
  •  Otrzymują dofinansowanie 50% do obozu
  •  Otrzymują dofinansowanie 50% na odzież klubową oraz refundację kosztów zakupu obuwia sportowego do kwoty 250 pln / na rundę.
  •  Otrzymują dofinansowanie 50% na udział w turniejach

Listy zawodników Grupy Gold:

  1. Rafał Jakubowski, kl. 6
  2. Wiewióra Michał, kl. 6
  3. Stępnik Miłosz, kl. 6
  4. Przyborek Adrian, kl. 7
  5. Dyguda Alan, kl. 7
  6. Burzyński Daniel, kl. 8
  7. Wójtów Szymon, kl. 8 
  8. Bryszewski Konrad, kl. 1 LO
(r. 2007 – młodzik starszy D1)
(r. 2007 – młodzik starszy D1)
(r. 2007 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2007 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2005 – trampkarz starszy C1)
(r. 2005 – trampkarz starszy C1)
  1. Krystian Glama 
  2. Filip Karoń 
  3. Mikołaj Tudruj 
  4. Mikołaj Radliński 
  5. Szymon Radecki
  6. Daniel Burzyński 
  7. Adrian Przyborek
(r. 2004 – trampkarz starszy C1)
(r. 2004 – trampkarz starszy C1)
(r. 2006 – trampkarz starszy C1)
(r. 2005 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2005 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2007 – trampkarz młodszy C2)
  1. Adrian Przyborek, kl. 6
  2. Rafał Jakubowski, kl. 5
  3. Miłosz Stępnik, kl. 5
  4. Daniel Burzyński, kl. 7
  5. Alan Dyguda, kl. 6
  6. Szymon Wójtów, kl. 7
  7. Konrad Bryszewski, kl. 8
  8. Filip Karoń, kl. 8
  9. Mikołaj Tudruj, kl. 6
  10. Marcin Majewski, kl. 8
  11. Krystian Glama, kl. 8
(r. 2007 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2007 – młodzik starszy  D1)
(r. 2007 – młodzik starszy  D1)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2005 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2005 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2004 – trampkarz starszy C1 – CLJ U-15)
(r. 2006 – trampkarz starszy C1 – CLJ U-15)
(r. 2004 – trampkarz starszy C1 – CLJ U-15)
(r. 2004 – trampkarz starszy C1 – CLJ U-15)
  1. Radecki Szymon, kl. 6
  2. Przyborek Adrian, kl. 5
  3. Tudruj Mikołaj, kl. 5
  4. Radliński Mikołaj, kl. 6
  5. Glama Krystian, kl. 7
(r. 2005 – młodzik starszy D1)
(r. 2007 – młodzik młodszy D2)
(r. 2006 – trampkarz młodszy C2)
(r. 2005 – młodzik starszy D1)
(r. 2004 – trampkarz młodszy C2)